Sefine Tersanesi üretim sahasını genişletiyor

Sektör liderliğine odaklanan Sefine Tersanesi, Yalova’da mevcut 140 bin metrekare üzerine kurulu olan üretim sahasını 2020 yılının sonunda iki katına çıkarmayı hedefliyor.Son yıllarda, özellikle Norveç ve diğer Avrupa ülkelerine yaptığı...

Sefine Tersanesi üretim sahasını genişletiyor

Sektör liderliğine odaklanan Sefine Tersanesi, Yalova’da mevcut 140 bin metrekare üzerine kurulu olan üretim sahasını 2020 yılının sonunda iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Son yıllarda, özellikle Norveç ve diğer Avrupa ülkelerine yaptığı başarılı yeni inşa teslimatlarıyla, Türkiye’nin bu alanda en aktif tersaneleri arasında yer alan ve güçlü teknolojik altyapısı sayesinde de sektörün gelişimine yön veren Sefine Tersanesi, 2017 yılında önemli başarılara imza attı. Sefine, sürdürülebilir başarı ve inovatif anlayış doğrultusunda, global bir marka haline dönüşme yolunda bugüne kadar önemli mesafeler kat ederken, bu doğrultuda 2017 yılı hedeflerini de yakalamayı başardı.

Türkiye ve sektöre ciddi katma değer sağlayan Sefine Tersanesi, yüksek kalite ve teknolojiye sahip ticari gemileri, know-how’ı kendine ait üretim yetkinliğiyle, dünya pazarlarına ihraç etmeye devam ediyor. Dünyada tercih edilen marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Sefine Tersanesi, inşa ettiği gemilerin çok önemli bir kısmının ihracatını, gemi sektöründe dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olan Norveç’e gerçekleştiriyor.

Yalova’da mevcut 140 bin metrekare olan üretim sahasını 2020 yılının sonunda iki katına çıkarmayı hedefleyen Sefine Tersanesi, kalite, yenilik, güvenilirlik ve zamanında anahtar teslim ilkeleri ile birlikte, en üst seviyede memnuniyet sağlamak için yetkin ve genç kadronun katkılarıyla, sektörün gelişimine yön vermeyi hedefliyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35