Rektörler bir araya geldi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun eşi Şehri Karacoşkun ile birlikte, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk ve eşi İİBF Dekanı Prof. Dr. Zeynep Türk’ü ziyaret etti.Rektörlük...

Rektörler bir araya geldi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun eşi Şehri Karacoşkun ile birlikte, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk ve eşi İİBF Dekanı Prof. Dr. Zeynep Türk’ü ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, üniversite hakkında bilgiler aktardı. Üniversitelerin şehirlerin sosyal ve kültürel dokusu açısından çok önemli olduğunu belirten Türk, Karaçoşkun ilekarşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Görüşmede, iki üniversitenin de, 10 yıllık kısa bir süre zarfında, şehrin önemli dinamiklerinden biri olduğu ve aynı coğrafyada bulunma sebebiyle birçok konuda ortak çalışmalar yapılması gerektiği konusunda ortak hareket etme kararı alındı.

Ziyaret sonrasında Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, günün anısına Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Şeref Defterini imzaladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35