Keskin’de her beş kişiden biri Halk Eğitim sertifikalı

Düzenledik kurslara her geçen gün yenisini eklediklerini ifade eden Keskin Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyyüp Erden, geçen sene 10 bin nüfuslu ilçeden 2 binin üzerinde kişinin merkezlerinde eğitim gördüğünü belirtti.İlçe halkı için gerekli...

Keskin’de her beş kişiden biri Halk Eğitim sertifikalı

Düzenledik kurslara her geçen gün yenisini eklediklerini ifade eden Keskin Halk Eğitim Merkezi Müdürü Eyyüp Erden, geçen sene 10 bin nüfuslu ilçeden 2 binin üzerinde kişinin merkezlerinde eğitim gördüğünü belirtti.

İlçe halkı için gerekli ve talep edilen her dalda kurslar Keskin Halk Eğitim Merkezinde açılmaya devam ediyor. Yoğun bir tempo ile ilçe halkı için gerekli kursları açtıklarına değinen Keskin Halk eğitim Müdürü Eyyüp Erden, “Yıl içerisinde çeşitli kurslar açtık. 10 bin vatandaşımızın yaşadığı ilçe merkezinde 2 bin den fazla kursiyerimizi eğitimini tamamlayarak yeni bir yetenek sahibi oldu. Bu kursların daha güçlü hizmet getirmesini temenni ediyorum. Kursiyerlerimiz buradaki emeklerinin sonucunu belgelerini alarak alanlarında hizmet vererek yerine getiriyorlar. Halk Eğitim Merkezimiz birçok alanda kurs düzenlemektedir. İnşallah önümüzdeki ay içerisinde bunlara çini ve seramik kursunu ekleyeceğiz” ifadelerini kulandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35