Kaymakam Dundar’dan anaokulu öğrencilerine ziyaret

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, Köylere Hizmet Götürme Birliği Anaokulunu ziyaret etti.Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki 130 öğrencisi bulunan anaokulunu ziyaret eden Tekin Dundar, okul hakkında bilgiler...

Kaymakam Dundar’dan anaokulu öğrencilerine ziyaret

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, Köylere Hizmet Götürme Birliği Anaokulunu ziyaret etti.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki 130 öğrencisi bulunan anaokulunu ziyaret eden Tekin Dundar, okul hakkında bilgiler alarak minik öğrencilere oyuncak dağıttı. Miniklerle birlikte resimler çizerek, oyunlar oynayan Kaymakam Dundar, ilçede yaklaşık 500 öğrencinin anasınıfı eğitimi aldığını belirterek, “Bizim için çocuklarımızın temel eğitiminde güzel sağlıklı eğitim görmeleri çok önemlidir. Anasınıfında altyapısı kaliteli olduğunda, eğitime başlama süreci öğrencilerimiz için daha verimli olacaktır. Anaokulumuzun sınıflarına kameralar yerleştirerek, burada yapılan eğitimler kayıt altına alınacaktır. İlçemizde eğitime farklı bir önem veriyoruz. Yaz sezonu boyunca tüm okullarımızın genel bakımlarını yaparak öğrenci ve öğretmenlerimizin eğitimdeki kaliteyi arttırmalarına katkı sağlamaya çalıştık. Çocuklarımız bizlerin yarınlarıdır. Gelecekte her biri ülkemizin çeşitli aşamalarında hizmet vererek, faydalı birer birey olacaklardır inşallah. Bizler öğretmen ve öğrencilerimize hizmet sunarken, karşılığında emek, özveri ve başarı bekliyoruz. Son zamanlarda ilçemizdeki eğitim kalitesinin yükselişi ile birçok başarıya da ilçe olarak imza attık. Bu yükselişin devam edeceğini bekliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35