Konuralp projesi kapanış paneli yapılacak

Konuralp’in tarih ve turizm potansiyellerinin değerlendirilmesi amacıyla başlatılan ‘Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor’ projesinin tamamlanması nedeniyle kapanış paneli düzenlendi. Panelde projenin sonuç raporu yayınlanacak.Düzce...

Konuralp projesi kapanış paneli yapılacak

Konuralp’in tarih ve turizm potansiyellerinin değerlendirilmesi amacıyla başlatılan ‘Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor’ projesinin tamamlanması nedeniyle kapanış paneli düzenlendi. Panelde projenin sonuç raporu yayınlanacak.

Düzce Belediyesi, Düzce İl Özel İdaresi ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) işbirliği ile 4 Kasım 2015 tarihinde başlatılan ‘Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor’ projesi tamamlandı. Konuralp’in tarih ve turizm potansiyellerinin değerlendirilmesi amacıyla başlatılan projenin kapanış paneli 21 Ağustos 2017 tarihinde Düzce Üniversitesi İstiklal Salonu’nda yapılacak. Panelin başlama saati 13,00 olarak belirlendi. Saat 18,00’e kadar sürecek olan panelde, projenin uygulama süreçleri anlatılacak. Panelin son bölümünde de projenin sonuç raporu açıklanacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35