banner43

Kızılay’dan Sınıflara Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi

Türk Kızılayı tarafından yürütülmekte olan Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum Projesi kapsamında daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi” Düzce merkezde bulunan ilköğretim okullarına dağıtılıyor.Türk...

Kızılay’dan Sınıflara Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi
Türk Kızılayı tarafından yürütülmekte olan Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum Projesi kapsamında daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi” Düzce merkezde bulunan ilköğretim okullarına dağıtılıyor.
Türk Kızılayı tarafından yürütülmekte olan “Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum” projesi kapsamında daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi” basımı gerçekleştirildi. Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) sponsorluğunda hazırlanan ve Türkiye Kızılay Derneği Düzce Şubesi’ne gönderilen takvimler okullara dağıtımına başlandı.
İlkokulları ziyaret ederek sınıf sayısına göre “Güvenli Yaşam Sınıf Takvimi”ni teslim eden Türkiye Kızılay Derneği Düzce Şube yetkilileri, “Geçtiğimiz yıllarda da yine bezer çalışmalarımız olmuştu. Bu yılda ‘Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum’ projesi kapsamında sınıf takvimi basıldı. Takvimler ilkokullarda bulunan 1, 2, 3 ve 4. sınıflara asılacak. İlkokul sınıflarında kullanılmak üzere hazırlanan takvimlerimizi okul müdürlerimize teslim ediyoruz. Öğrencilerimizin proje kapsamında hazırlanan bu takvimlerden istifade edeceklerini düşünüyoruz” dedi.
Kızılay’ın varlığının ve çalışmalarının Türkiye ve dünya için çok önemli olduğunu belirten okul idarecileri ise, “Kızılay ile Güvenli Yaşamı Öğreniyorum” projesi ve diğer çalışmaları nedeniyle Kızılay yetkililerine teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35