Gençlere değer projesi için ilk adım atıldı

DÜZCE(İHA) – Vali Zülkif Dağlı başkanlığında Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce İl Müftülüğü arasında “Gençlere Değer” Futbol Bahane, Sohbet Şahane işbirliği protokolü imza töreni gerçekleştirildi.Vali...

Gençlere değer projesi için ilk adım atıldı

DÜZCE(İHA) – Vali Zülkif Dağlı başkanlığında Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce İl Müftülüğü arasında “Gençlere Değer” Futbol Bahane, Sohbet Şahane işbirliği protokolü imza töreni gerçekleştirildi.

Vali Zülkif Dağlı Başkanlığında, Valilik Makam Toplantı Salonunda Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce İl Müftülüğü arasında “Gençlere Değer” Futbol Bahane, Sohbet Şahane işbirliği protokolü yapıldı.

Gençlere Değer, Futbol Bahane, Sohbet Şahane işbirliği protokolü çerçevesinde, 13-26 yaş arası gençlerin bilgi, ahlak, erdem, estetik, ruh güzelliği ve merhamet duygusuyla yetişmelerine, milletimizi bir araya getiren değerlerin, insani haslet ve faziletlerin nesilden nesle aktarılarak üretilmesine katkı sağlayacak. Ayrıca toplumun geleceğe umutla bakabilmesi için insani erdemlerle donatılmış, her yönden iyi yetişmiş, ruhen ve bedenen dinamik bir gençliğe sahip olmasını temin edecek bir yaklaşım benimsenmesi amaçlanmaktadır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35