DİDER’den 1 Mayıs Kutlama mesajı

DÜZCE İŞÇİLERİ DAYANIŞMA DERNEĞİ (DİDER) BAŞKANI SEDAT MIHÇI 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI NEDENİYLE YAYINLADIĞI MESAJINDA “ÜLKE EKONOMİSİ İÇİN EMEK VE AKILLA ÜRETEN, VERDİĞİ EMEKLE ÜLKEMİZİ İLERİYE TAŞIYAN TÜM GİZLİ KAHRAMANLARIN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN” DEDİ.

DİDER’den 1 Mayıs Kutlama mesajı

DÜZCE(İHA) – Düzce İşçileri Dayanışma Derneği (DİDER) Başkanı Sedat Mıhçı 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Ülke ekonomisi için emek ve akılla üreten, verdiği emekle ülkemizi ileriye taşıyan tüm gizli kahramanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun” dedi.

DİDER Başkanı Sedat Mıhçı 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Mıhçı, “Ülkemizin ve dünyanın geçirdiği bu zor günlerde virüsün hızla yayıldığını bildikleri halde, sabah erken saatlerde kalkıp eşini, çocuklarını ve ailesini geride bırakıp canla başla çalışan, başta sağlık personelleri olmak üzere halka hizmet hakka hizmet anlayışla alın teri döken, ülke ekonomisi için emek ve akılla üreten, verdiği emekle ülkemizi ileriye taşıyan tüm gizli kahramanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35