banner43

Başkan Yemenici, koltuğu 4. sınıf öğrencisine devretti

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin makam koltuğu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 4. sınıf öğrencisine devredildi.Cumhuriyet ilköğretim okulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla...

Başkan Yemenici, koltuğu 4. sınıf öğrencisine devretti

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin makam koltuğu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 4. sınıf öğrencisine devredildi.

Cumhuriyet ilköğretim okulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Akçakoca Belediyesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin koltuğuna temsilen Aynur Çakmak oturdu. Cumhuriyet İlköğretim okulu öğrencilerini Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk karşıladı. Çocukları makamda ağırlayan Başkan Yardımcısı Ali Direk, "Çocuklar bizler için çok değerli.Onlar için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bu bayram çocukların bayramıdır. Çocuklar gönüllerince eğlenmeli, kendilerine ait bir bayramı istedikleri gibi kutlamalılar. Çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayram olması yönünden de önem taşıyan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” diye ifade etti.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin makamına oturan 4. sınıf öğrencisi Aynur Çakmak, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Çakmak, "Şu an büyük bir mutluluk ve gurur yaşıyorum. Çünkü ilçemizdeki çocukları temsil ediyorum” diyerek ilgili müdürlükleri arayarak arkadaşlarının taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi.

Sonrasında Belediye Başkan yardımcısı Ali Direk’e, çocuklar tarafından günün anlam ve önemine ilişkin bir çiçek takdim edildi. Belediye Başkan yardımcısı Ali Direk’de çocuklara hediyeler sundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35