Diyarbakırlı çocuktan Mehmetçiğe anlamlı bağış

Diyarbakır’da Tayyip Aras Aslan adlı çocuk, Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli askerlere destekte bulunmak amacıyla kumbarasındaki 20 TL’yi ailesi aracılığıyla Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.Diyarbakır’da 1,5 yaşındaki Tayyip Aras...

Diyarbakırlı çocuktan Mehmetçiğe anlamlı bağış

Diyarbakır’da Tayyip Aras Aslan adlı çocuk, Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli askerlere destekte bulunmak amacıyla kumbarasındaki 20 TL’yi ailesi aracılığıyla Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

Diyarbakır’da 1,5 yaşındaki Tayyip Aras Aslan adlı çocuk, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye’nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli askerlere destekte bulunmak amacıyla kumbarasındaki 20 TL’yi ailesi aracılığıyla Mehmetçik Vakfı’na bağışladı. Baba Mehmet Yasin Aslan, “Oğlum Mehmetçik abilerini çok seviyor televizyonda Mehmetçiğimiz gördüğünde dikkatle onları seyrediyor. Kumbarasında 20 TL birikmişti. Biz de bunu onun adına Mehmetçik Vakfı’na bağışladık. Umarım Tayyip’in bu küçük bağışı tüm yurt ve dünya geneline yayılıp milyonları bulur. Mehmetçiğimiz hem yurt içinde hem de yurt dışında Türk milletinin ve devletinin bekası için savaşmaktadır ve inşallah muzaffer olacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35