Budak’a ziyaretler sürüyor

Diyarbakır’da siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.Saadet Partisi (SP) Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, Milliyetçi Hareket...

Budak’a ziyaretler sürüyor

Diyarbakır’da siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Saadet Partisi (SP) Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Diyarbakır İl Başkanı Ahmet Demir, Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Başkanı Ahmet Sayar, Seher Vakti Derneği Başkanı Hamza Bakır, Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Şube Başkanı Hüseyin Oğulmuş, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Budak, demokrasinin vazgeçilmez unsurları olan sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerle her zaman diyalog içerisinde olacaklarını belirterek, yapacakları çalışmalarda istişare kültürünü ön planda tutacaklarını söyledi. Herkesin amacının medeniyetler, huzur ve hoşgörü kenti Diyarbakır’a iyi şeyler yapmak olduğunu ifade eden Budak, şunları kaydetti:

“Diyarbakır’a ve Diyarbakır halkına en iyi hizmeti nasıl sunabiliriz çabası ve gayreti içerisinde olacağız, sivil toplum kuruluşlarımızın ve diğer siyasi partilerimizin görüş ve önerilerine ve yapıcı eleştirilerine kulak vererek, çalışmalarımızı diyalog ve işbirliği içinde yürüteceğiz. Diyarbakır’ın istikrarlı ve gelişmişlik göstermesinde STK’lara ve diğer siyasi partilerimize önemli rol düşüyor. Diyarbakır da STK’lar ve siyasi partilerle el ele vererek başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35