Denizli’de Kardeş Okul Projesi Başladı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hazırlanan ‘Kardeş Okul Projesi’ kapsamında 19 ilçeden 159 okul aralarında kardeş okul oldular.Kardeş Okullar arasında hazırlanan protokol imza törenine Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, İl Milli...

Denizli’de Kardeş Okul Projesi Başladı
Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce hazırlanan ‘Kardeş Okul Projesi’ kapsamında 19 ilçeden 159 okul aralarında kardeş okul oldular.
Kardeş Okullar arasında hazırlanan protokol imza törenine Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, ilçe milli eğitim müdürleri ile 159 okul müdürü katıldı.
Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen protokol imza töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Öğrencilerimiz arasında kardeşlik duygusunu çok iyi geliştirmek istiyoruz. Tüm bu anlattıklarım siz değerli okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz vasıtası ile olacak. Her platformda dile getirdiğimiz gibi Denizli olarak eğitim alanında büyük bir çağ atladık. Okul öncesi, temel eğitim, ortaöğretim ve mesleki eğitimde; fiziki alanda ve eğitim başarısı olarak çok iyi durumdayız. TEOG ve üniversite sınavlarında yıllardan beri süre gelen başarı istikrarımızla ülke gündemindeyiz. Eğitimde kaliteyi niteliği artırma adına örnek projelere imza atmalıyız. Kardeş Okul Projemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından okullar arasında hazırlanan protokoller imzalanarak proje hayata geçirilmiş oldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35