Mavikent 4. Etap Parkı törenle hizmete açıldı

Gaziantep’in Şahinbey İlçesinde Mavikent 4. Etap parkı törenle hizmete açıldı.Parkın açılış törenine açılışa Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şahinbey Belediyesi meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Kur’an tilaveti...

Mavikent 4. Etap Parkı törenle hizmete açıldı

Gaziantep’in Şahinbey İlçesinde Mavikent 4. Etap parkı törenle hizmete açıldı.

Parkın açılış törenine açılışa Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şahinbey Belediyesi meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Kur’an tilaveti ile başlayan açılış programı, dualarla devam etti. Açılış öncesi konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent 4. Etap parkının vatandaşlara hayırlı olmasını dileyerek, “Bütün konutlara eşit uzaklıkta güzel bir park oldu. İçerisinde ise iki adet basketbol ve iki adet futbol sahası bulunuyor. Bu sahaları ücretiz kullanacaklar. Oyun gurupları ve spor aletleri bulunuyor. Ve güzel bir alanıyla Mavikent Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu. Kesilen kurdele ile park mahallelinin hizmetine açıldı.

Parkta 10 bin 743 metrekare alan üzerinde çocuk oyun ile spor gruplarının yanı sıra futbol ve basketbol sahası da bulunuyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35