Burhaniye’de Başkan Uysal, yol çalışmalarını inceledi

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Melih Pabuçcuoğlu Bulvarında devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yoldaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı...

Burhaniye’de Başkan Uysal, yol çalışmalarını inceledi

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Melih Pabuçcuoğlu Bulvarında devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yoldaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Necdet Uysal, yolu yapan müteahhit firma yetkililerinden bilgiler aldı. Trafiğin aksamaması adına yolun bir tarafında başlayan çalışmalar, bir yandan eski yolun sökme işleri ve dolgu işleri ile devam ediyor. Başkan Uysal, ilçenin dört bir yanında başlatılan yol yapım çalışmalarının aralıksız devam ettiğini bildirdi. Melih Pabuçcuoğlu Bulvarı’nın yapımı için Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Burhaniye genelinde kırsal mahallelerimiz de dahil olmak üzere parke taş yol yapım işlerimiz devam ediyor. Burhaniye’mizde yapılması gereken yollarımızı biliyoruz ve imkanlarımız ölçüsünde bir plan dahilinde yapmaya devam ediyoruz. Melih Pabuçcuoğlu Bulvarımız da yeni görünümüyle kısa sürede bitirilerek hizmete girecek” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35