banner43

Yıldırım ‘Onlıne’ Olmayı Sevdi

Yıldırım Belediyesi tarafından ilçenin çeşitli bölgelerine konulan kablosuz internet erişimi sayesinde, iki ay içinde binlerce vatandaş ücretsiz internetten faydalandı.Sosyal belediyecilik alanında yaptığı teknolojik hizmetlerle ilçe sakinlerinin...

Yıldırım ‘Onlıne’ Olmayı Sevdi
Yıldırım Belediyesi tarafından ilçenin çeşitli bölgelerine konulan kablosuz internet erişimi sayesinde, iki ay içinde binlerce vatandaş ücretsiz internetten faydalandı.
Sosyal belediyecilik alanında yaptığı teknolojik hizmetlerle ilçe sakinlerinin yaşam kalitesini artırmaya devam eden Yıldırım Belediyesi’nin, Emirsultan Meydanı, Yeşil Türbe Meydanı, Cazibe Merkezi, Cumalıkızık, Mimarsinan Parkı, Mustafa Kemal İlhan Parkı ve Bayrak Alanı’nda ücretsiz olarak sağladığı internet hizmeti büyük ilgi görüyor. İki ay gibi kısa bir süre içinde iki binden fazla kişi bu hizmetten faydalandı. Göreve geldikleri günden itibaren tüm hizmetlerini yenilikçi uygulamalar üzerine kurduklarını söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelen internetten vatandaşlarımızın ve turistlerin faydalanması amacıyla bu hizmeti sunduk. İlçemizdeki 7 noktadaki ücretsiz ve şifresiz internet hizmetimizin vatandaşlarımız tarafından yoğun bir şekilde kullanılması bizi sevindirdi” dedi.
İlerleyen süreç içerisinde ücretsiz internet erişim noktalarının sayısını artıracaklarının müjdesini de veren Başkan Edebali, "Çok yakında Yavuzselim ile Duaçınarı mahallelerinin kesiştiği Şehir Komando Caner Çalışkan Meydanı’nda da ücretsiz interneti kullanıma sunacağız. Modern çağın gereksinimini karşılayacak uygulamalarla sosyal donatı alanlarını tam donanımlı dinlenme mekânları haline getirmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
NASIL YARARLANABİLİRSİNİZ?
Yıldırım’daki 7 farklı noktada kablosuz internete ücretsiz olarak bağlanmak oldukça kolay. Bu hizmetten faydalanabilmek için herhangi bir mobil cihazdan kablosuz ağlardaki ‘YILDIRIM NET’ ağını tercih edin. Çıkan sayfada yer alan boşluklara adınızı ve soyadınızı, doğum tarihinizi, TC. kimlik numaranız ile cep telefonu numaranızı yazın. Bu işlemleri tamamladıktan sonra açılan sayfada yer alan şifre bölümüne, cep telefonunuza gelen şifreyi yazarak tekrar gönder butonuna basıp internete bağlanabilirsiniz.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35