banner43

Yeni Yılın İlk Gününde Dünyaevine Girdiler

Mustafakemalpaşa’da yeni yılın ilk nikâhı Belediye Başkanı Sadi Kurtulan tarafından kıyıldı.Mustafakemalpaşa Belediyesi Evlendirme Dairesi’ne başvuran Kapaklı Mahallesi’nden Nurettin Sülün ve Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan Gamze...

Yeni Yılın İlk Gününde Dünyaevine Girdiler
Mustafakemalpaşa’da yeni yılın ilk nikâhı Belediye Başkanı Sadi Kurtulan tarafından kıyıldı.
Mustafakemalpaşa Belediyesi Evlendirme Dairesi’ne başvuran Kapaklı Mahallesi’nden Nurettin Sülün ve Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan Gamze Huriye Orhan, yeni yılın ilk gününde Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda kıyılan nikâhla hayatlarını birleştirdi. Mustafakemalpaşa’da 2016 yılının ilk nikâhı olarak kayıtlara geçen evlenme törenine genç çiftin ailesi ve yakınları katıldı. Gamze-Nurettin Sülün çiftinin nikâhını kıyan Başkan Sadi Kurtulan, dünya evine giren gençlere mutluluklar dileyerek, aile kavramının önemine dikkat çekti.
Mustafakemalpaşa’da 2015 yılında 686 çiftin nikâh masasına oturduğunu söyleyen Başkan Kurtulan, “Hayatımızın en önemli süreci bir yuva kurmak ve aile sahibi olmaktır. Evlilik hayatı, karşılıklı anlayış ve fedakârlığa muhtaçtır. Bu hayatta bırakacağımız en değerli mirasın aile olduğunu unutmamalıyız” dedi. Başkan Kurtulan, nikâhın ardından genç çifti ve ailelerini tebrik ederek, hediye verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35