banner43

UEDAŞ, ’Şehrin Işıkları’ yarışmasının 5’incisini düzenliyor

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), 5. kez düzenlediği ’Şehrin Işıkları’ yarışmasına tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıları davet ediyor.UEDAŞ’ın geleneksel fotoğraf yarışması ’Şehrin Işıkları’ için başvurular...

UEDAŞ, ’Şehrin Işıkları’ yarışmasının 5’incisini düzenliyor

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), 5. kez düzenlediği ’Şehrin Işıkları’ yarışmasına tüm amatör ve profesyonel fotoğrafçıları davet ediyor.

UEDAŞ’ın geleneksel fotoğraf yarışması ’Şehrin Işıkları’ için başvurular 17 Temmuz’da başladı. Büyük ilgi gören ve ulusal çapta gerçekleştirilen yarışmaya Türkiye genelinden başvurular kabul ediliyor. Bu yıl 5’incisi düzenlenen ’Gece ve Işık’ temalı yarışmada dereceye giren ilk üç fotoğraf ödüllendirilecek, ilk 50 fotoğraf da sergilenecek.

Yarışmada birinci Limak Yalova Termal Otel’de tatil, ikinci fotoğraf makinesi, üçüncü ise akıllı telefon kazanacak. Yarışmaya en fazla 5 fotoğraf ile katılacak yarışmacılar 17 Temmuz - 1 Eylül tarihleri arasında başvuru yapabilirken, sonuçlar 8 Eylül tarihinde açıklanacak. UEDAŞ fotoğraf yarışmasında geçen yıl bin 800 fotoğraf yarışmıştı. Yarışmayla ilgili bilgilere ve şartnameye UEDAŞ web sayfasından (www.uedas.com.tr/sehrinisiklari) ulaşmak mümkün olacak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35