Erkek Lisesinin Restorasyonuna Katkı Sağlayanlar Ödüllendirildi

Bursa Erkek Lisesi Mezunları Derneği, tarihi okulun restorasyonunda emeği geçenleri ödüllendirdi.Bursa Erkek Lisesi Mezunları Derneği’nin düzenlediği kahvaltılı programda, tarihi okulun restorasyonu ve ek bina yapımına katkı verenlerle buluştu....

Erkek Lisesinin Restorasyonuna Katkı Sağlayanlar Ödüllendirildi
Bursa Erkek Lisesi Mezunları Derneği, tarihi okulun restorasyonunda emeği geçenleri ödüllendirdi.
Bursa Erkek Lisesi Mezunları Derneği’nin düzenlediği kahvaltılı programda, tarihi okulun restorasyonu ve ek bina yapımına katkı verenlerle buluştu. Programa Bursa Vali Yardımcısı Selami Aydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Erkek Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Cevdet Ulu ve lise mezunları katıldı. Erkek Lisesi’nin Bursa’daki en önemli köklü kuruluşlardan biri olduğunu ifade eden Altepe, “Erkek Lisesi daha önceden namına ve şanına yakışır değildi. Daha sonra burada bir dernek kuruldu. Bizi ziyarete geldiler. Ardından buranın restorasyonuna başlandı. Bahçenin güzelliğini görünce benim de hoşuma gitti. Restorasyonla toparlandı. Daha sonra diğer hizmetler devam edecek” dedi.
Bursa Vali Yardımcısı Selami Aydın ise, “Bu liseler gerçekten çok önemli. Tarihte Mustafa Kemal Atatürk, bu okulu ziyaret etmiştir. Burayla alakalı sözleri gerçekten çok önemlidir” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Altepe, Aydın ve 3 iş adamına Bursa Erkek Lisesi Mezunları Derneği tarafından katkılarından dolayı plaket verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35