Eker, Gıda ve Sağlıklı Beslenme Fuarı’nda

Bursa’da 41 yıl önce günlük 10 ton ayran ve yoğurt üretimine başlayan Eker, Bursa Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde ilki düzenlenen Gıda ve Sağlıklı Beslenme Fuarı’nda yerini aldı.Bursa Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde bu...

Eker, Gıda ve Sağlıklı Beslenme Fuarı’nda

Bursa’da 41 yıl önce günlük 10 ton ayran ve yoğurt üretimine başlayan Eker, Bursa Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde ilki düzenlenen Gıda ve Sağlıklı Beslenme Fuarı’nda yerini aldı.

Bursa Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde bu yıl ilki düzenlenen fuarda 4 gün boyunca, aşçılar, yemek sanayi firmaları, restoranlar, fırıncılar, kahveciler, market ve otel yöneticileri bir araya gelecek. Güney Marmara’nın önemli gıda firmalarının katıldığı fuarda Eker ise standında 4 gün boyunca 100’den farklı ürün çeşidini perakende ve ev dışı tüketim profesyonellerine sunacak.

Eker, Türkiye genelindeki 29 satış ve dağıtım merkezinden 400 soğutuculu aracı ile ayrandan yoğurda, tereyağından kaymağa, sütlü tatlıdan meyveli süzme yoğurda, kefirden süte, peynirden süzme yoğurda, meyveli kefirden kaşar peynirine kadar tüm ürünlerini günlük olarak dağıtımını yapmaktadır.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35