Muratbey'den örnek sponsorluk

SPOR Toto Basketbol Ligi'nde mücadele eden Muratbey Uşak Sportif'in sponsoru Muratbey Peynirleri, Uşak İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'nin basketbol takımına da sponsor oldu. Türkiye İşitme Engelliler Deplasmanlı...

Muratbey'den örnek sponsorluk
SPOR Toto Basketbol Ligi'nde mücadele eden Muratbey Uşak Sportif'in sponsoru Muratbey Peynirleri, Uşak İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'nin basketbol takımına da sponsor oldu.
Türkiye İşitme Engelliler Deplasmanlı Basketbol Ligi'nde mücadele eden kulüp, sponsorluk süresince "Muratbey Uşak İşitme Engelliler Spor Kulübü" olarak anılacak. Muratbey Uşak, işitme engelli sporculara, 2015-16 sezonu boyunca maddi destek sağlayacak. 
Muratbey Peynirleri Yönetim Kurulu Üyesi Murat Erol, engelli sporculara daha fazla kuruluşun destek vermesi gerektiğini belirterek, "Engellileri sporla buluşturmak, özgüvenlerinin oluşmasına yardımcı oluyor. Onları ne kadar yüreklendirirsek onlar da bu destekle daha büyük başarılara imza atıyor. Muratbey olarak bundan sonra da her adımda yanlarında olacağız" dedi. Dernek Başkanı Asım Demirayak ise Erol'a verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

FOTOĞRAF  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35