Kars Belediye Başkanı, temizlik ordusuyla yemekte buluştu

KARS, () – KARS Belediye Başkanı MHP'li Murtaza Karaçanta, Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan işçilerle akşam yemeğinde bir araya geldi. İşçilerle birlikte yemek yiyerek sohbet eden Başkan Karaçanta, emekleri ve samimi çalışmaları...

Kars Belediye Başkanı, temizlik ordusuyla yemekte buluştu

KARS, () – KARS Belediye Başkanı MHP'li Murtaza Karaçanta, Temizlik İşleri Müdürlüğünde görev yapan işçilerle akşam yemeğinde bir araya geldi.
İşçilerle birlikte yemek yiyerek sohbet eden Başkan Karaçanta, emekleri ve samimi çalışmaları için teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Taner Turan Ünsal ve birim amirlerinin de katıldığı yemekte Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta şunları söyledi:
"Amacımız hem işçilerimizle kaynaşmak hem de hizmetlerimizin arkasındaki isimsiz kahramanlarla bir araya gelmek. Özellikle temizlik ve bu yöndeki yatırımlarda örnek bir belediyeyiz. Sizler bizim sahada elimiz, kulağımız, dilimiz ve gözümüzsünüz. Herkes temizlediği, sorumlu olduğu sokağın, caddenin belediye başkanıdır. Sizler evinizin içini temizler gibi Kars’ı tertemiz yapacaksınız. Bu bakımdan çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum."

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35