Fotoğrafçılık eğitimi Sultansazlığı'nda sürdü

KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi'nin her ay düzenlediği 'Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisi', bu ay dünyanın en önemli sulak alanlarından  Sultansazlığı ile Sindelhöyük'e yapıldı. Uygulama gezisine yaklaşık 350...

Fotoğrafçılık eğitimi Sultansazlığı'nda sürdü
KAYSERİ Büyükşehir Belediyesi'nin her ay düzenlediği 'Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisi', bu ay dünyanın en önemli sulak alanlarından  Sultansazlığı ile Sindelhöyük'e yapıldı. Uygulama gezisine yaklaşık 350 fotoğrafçı katıldı.
Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisi yapılmaya devam ediyor. Bu ayki eğitim ve gezi programına katılan 350'ye yakın fotoğrafçı Sultansazlığı Kuş Cenneti ve  Develi İlçesi Sindelhöyük Mahallesi'ndeki sazlık hasadından fotoğraflar çekti. Sureti Alem Fotoğraf ve Sinema Derneği ile birlikte gerçekleştirilen uygulama gezisinde fotoğrafçılara teorik ve uygulamalı bilgiler verildi. 
Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisine katılanlardan Kayseri'ye İngilizce öğretmenliği için gelen Sam Maito, kendisi için çok iyi bir gezi olduğunu belirtti.. Katılımcılardan Esra Sosur da etkinlikleri harika olarak değerlendirdi ve her fırsatta Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği bu etkinliklere katıldığını dile getirdi. Etkinliğe katılmak için Ankara'dan gelen Sureti Alem Derneği Ankara üyesi İlker Karaman ise, gezi ve katılımı çok beğendiğini ifade ederek Büyükşehir Belediyesi'nin böyle bir etkinlik gerçekleştirmesinin memnuniyet verici olduğunu kaydetti. Uygulama gezisine Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü üyeleri de katıldı. Kulüp Başkanı Barış Lermioğlu, etkinliğin kültürel anlamda çok önemli katkısının olduğunu belirtti. Çok verimli bir gezi olduğunu ifade eden Lermioğlu, "Büyükşehir Belediyesi kültüre, turizme, fotoğrafçılığa büyük katkıda bulunuyor" dedi. 

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35