Vali Ustaoğlu, sanayicilerle bir araya geldi

Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, organize sanayi bölgesinde (OSB) arsa tahsisi yapılan firma yetkilileriyle bir araya geldi.Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali İsmail Ustaoğlu, Vali Yardımcısı Murat Kütük,...

Vali Ustaoğlu, sanayicilerle bir araya geldi

Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, organize sanayi bölgesinde (OSB) arsa tahsisi yapılan firma yetkilileriyle bir araya geldi.

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali İsmail Ustaoğlu, Vali Yardımcısı Murat Kütük, OSB Bölge Müdürü Cihan Demir ile arsa tahsisi yapılan 15 firmanın yetkilileri katıldı. Rahva bölgesinde 630 dönüm arazi üzerine kurulu organize sanayi bölgesi hakkında açıklamalarda bulunan Vali Ustaoğlu, OSB’de altyapı ve üstyapı olmak üzere bütün hazırlıkların tamamlandığını hatırlattı. Ustaoğlu, “Organize sanayi bölgesi içinde planlanan yollar, altyapı ve enerji ihtiyacı gibi önemli unsurlar tamamlandı. Bazı parsellerimiz de yatırımcılarımıza tahsis edildi. Organize sanayi bölgesinin Bitlis’imize önemli ekonomik katkıları olacak. Siz yatırımcılarımızdan önemli ricamız, tahsis edilen arazilere yatırımlarınızı bir an önce yapmanızdır. Üretim ve istihdama yapacağınız katkılar, ülkemiz ve bölgemiz açısından çok çok önemlidir. 15 firmanın yatırımlarına bir an önce başlatmasını ve üretime geçmelerini arzuluyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35