Bitlis’te değerlendirme toplantısı

Bitlis Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz, ildeki okul müdürleri ile bir değerlendirme toplantısı düzenledi.Oya Havare İlköğretim Okulu toplantı salonunda okul müdürleri ile bir araya gelen Korkmaz, burada 2016 yılı LYS değerlendirilmesi...

Bitlis’te değerlendirme toplantısı
Bitlis Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz, ildeki okul müdürleri ile bir değerlendirme toplantısı düzenledi.
Oya Havare İlköğretim Okulu toplantı salonunda okul müdürleri ile bir araya gelen Korkmaz, burada 2016 yılı LYS değerlendirilmesi yaptı. Ayrıca toplantıda Değerler Eğitimi Projesi ve 2017 YGS ve LYS hedeflerinin belirlenmesi konusunda genel değerlendirmeler yapıldı.
Öte yandan, okulların genel düzeni konularında eğitim öğretim yılı başlamadan hazırlıkların bitirilmesi konusunda okulların son durumları ele alındı.
Toplantı hakkında genel bilgiler veren Milli Eğitim Müdürü M. Emin Korkmaz, “Okul müdürlerimizle hem 2016 LYS sonuçlarını değerlendirdik hem de önümüzdeki yıl YGS ve LYS değerlendirmeleri yaptık. Çok olumlu ve faydalı bir toplantı oldu. Bunun haricinde inşaat halinde bazı okullarımız var. Bu okullarımızı inceledik. Ama halihazırdaki okullarımız ve pansiyonlarımız yeni eğitim öğretim yılına hazır durumdadır. Zaten genel olarak binalarımızın hemen hemen hepsi iyi durumdadır. Yeni yapılan okul ve pansiyonlarımızla birlikte daha da güçlü bir hale gelecek” dedi.
Geçtiğimiz günlerde yeni aday öğretmenlerle de bir toplantı gerçekleştirdiğini söyleyen Milli Eğitim Müdürü Korkmaz, öğretmenlere öğretmenlik hayatlarında nelere dikkat edilmesi konusunda önerilerde bulunduğunu ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35