Ahlat’ta yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları

Bitlis’in Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları açıldı.Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, Vakıfbank ve Selçuklu ortaokullarında açılan kursları...

Ahlat’ta yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları

Bitlis’in Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları açıldı.

Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, Vakıfbank ve Selçuklu ortaokullarında açılan kursları ziyaret, öğrencilerle sohbet etti. Açılan kurslarda öğrencilerin tatil dönemini verimli bir şekilde değerlendirmeleri ve önümüzdeki eğitim öğretim döneminde katılacakları sınavlarla ilgili ön hazırlık yapmaları ve eksikliklerini gidermeleri amaçlandığını belirten Özden, “İlçe merkezinde 10, Ovakışla beldesi ve Alakır köylerinde birer tane olmak üzere toplamda 12 okulumuzda yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları açıldı. Bu kurslar, sınavlara katılacak öğrencilerimiz için büyük önem taşımaktadır. Kurslarda görev alan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ahlat İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk Özden, 3 Temmuz’da başlayan kursların 27 Ağustos’ta sona ereceğini sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35