Mükemmel selfie'ler için en iyi uygulamalar

Facebook'a her gün, 350 milyondan fazla fotoğraf yüklenmekte, 95 milyonun üzerinde resim de Instagram’da yayınlanmaktadır. İster sevin ister hoşlanmayın, selfie'ler artık dijital hayatımızın bir parçası oldular.

Mükemmel selfie'ler için en iyi uygulamalar
Facebook'a her gün, 350 milyondan fazla fotoğraf yüklenmekte, 95 milyonun üzerinde resim de Instagram’da yayınlanmaktadır. İster sevin ister hoşlanmayın, selfie'ler artık dijital hayatımızın bir parçası oldular. İşte mükemmel selfie'ler için en iyi uygulamalar:

Retrica
Instagram’ın tecrit edilmiş iltreli bir pazara sahip olduğunu düşünüyorsanız, bunu tekrar değerlendirin. Retrica, 100’ün üzerinde farklı gerçek zamanlı iltreye sahip (retro ürünlerden, selie’nize sıcak, neon parlaklığı katacak şekilde tasarlanmışlara kadar uzanıyorlar) ve bir dizi klasik vinyet ile kıyafetler yapabiliyorsunuz. Bunları doğrudan uygulama içinde düzenleyemeseniz bile, kolaj özelliği ve dahili zamanlayıcısı, mükemmel pozlar yakalamanız için size daha fazla seçenek sunuyor.

YouCam Perfect
YouCam Perfect, ister güzelleştirme araçları isterseniz de püf noktaları açısından bakın, selfie’ler düşünülerek tasarlanmış bir uygulama. Yazılımın daha agresif seçenekleri, burnunuz, gözleriniz ve vücut oranlarınız gibi vücudunuzun çeşitli yönlerini yeniden şekillendirmenize izin verirken, uygulamanın temel işlevi, kırışıklıkları, kurumuş cildi ve diğer kusurları saniyeler içinde ortadan kaldırmanıza olanak tanıması. Plastik cerrahinin görsel karşılığı gibi, maliyeti de çok düşük.

Perfect365
Perfect365’i etraftaki benzer uygulamalardan ayıran şey araç seti değil, bir kaydırma düğmesi çubuğunu kullanarak her efektin yoğunluğunu doğal olarak ayarlayabilme olanağıdır. Ayrıca, selie’nizi güzelleştirmeyi amaçlayan, şöhretlerden ilham alınarak oluşturulmuş şablonlardan ve 20 farklı araçtan oluşmaktadır. İster bir çift kirpik deneyin, isterseniz cilt tonunuzu ayarlayın. Yine de yoğunluk ayarlayan kaydırma düğmesi sizi fazla boyalı görünmekten korur.

Frontback
Frontback, bir rötuş aracı olmaktan çok, bağlam temin etmekle ilgili bir araç. Uygulama, ön ve arkadaki kameraları kullanarak, hem önünüzde gördüğünüz şeyleri hem de yüzünüzdeki duygusal ifadeyi gösteren tek, iki bölümlü bir fotoğraf oluşturuyor. Aslında bir tür çift selie, zahmetsizce paylaşabilirsiniz, eldeki duruma göre uygun yüzü bulduğunuzda bunları paylaşmak için yönettiğiniz normal sosyal medya yollarını kullanabilirsiniz.

PIP Camera

PIP Kamera uygulaması, en son selie ürününüzü kırpmanıza yardımcı olacak çeşitli şablonlar içeriyor. Çeşitli çerçeveler, resim-içinde-resim formatını kullanıyor ve yüzünüzü bir kabarcık, bir Polaroid ve bir cam şişe dahil olmak üzere çeşitli nesneler ile süslemenize izin veriyor. Sonuncusu, tamı tamına bir şişedeki mesajın dijital karşılığıdır. Tam Droste Efektini kullanıp selie’nizi bir üst seviyeye taşıyın ve arkadaşlarınızla paylaşın.
Temin edileceği yer: iTunes App
Store, Google Play Store
Fiyatı: Ücretsiz

FaceTune
Yaptığı işe uygun bir adı olan FaceTune, yerine getirdiği bir sürü görevin yanı sıra, portrelerinizi hızla rötuşlamak, dişinizi beyazlatmanız, kırmızı göz etkisini kaldırmanız, beyazlamış saçları boyamanız ve çene hattını iyileştirmeniz için araçlar sunar. Uygulama ayrıca, arka planı bulanıklaştırabilir ve onu, yatağınızdan çıktığınız gibi çektirdiğiniz fotoğrafa, göz farı, ruj ve diğer makyaj araçlarını uygulamak için kullanabilirsiniz. Daha fazla düzenleme aracı ister misiniz? Photoshop benzeri düzenlemelerle yüz güzelleştirici ayarlar sunan FaceTune’un yeni kardeş uygulaması Enlight’ı da bir deneyin.
Temin edileceği yer: iTunes App
Store, Google Play Store
Fiyatı: $4

Photo Editor by Aviary

Photo Editor by Aviary, Camera+ ve FaceTune arasında başarısız kalıyor. İyileştirilmiş arayüzünde çektiğiniz selie’leri çekim sonrası efektlerle düzeltmenizi sağlıyor, böylece satın alabileceğiniz iltreler ve içeriklerle fotoğralarınızı stilize etmenize olanak tanıyor. Hepsinden iyisi, başlıklar eklemek ve kaybolup gidecek selie’lerinizi anılara dönüştürmek için seçenekler sunmasının yanı sıra, dişleri beyazlatmak ve istenmeyen lekeleri ortadan kaldırmak için de araçlar barındırıyor.
Temin edileceği yer: iTunes App
Store, Google Play Store
Fiyatı: Ücretsiz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35