Türk halk müziği korosundan muhteşem konser

Bilecik Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu tarafından verilen konserde kent yöresine ait eserler yanı sıra yurdun dört bir köşesine ait Türk halk müziğinin birbirinden güzel eseri seslendirildi.Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre...

Türk halk müziği korosundan muhteşem konser

Bilecik Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu tarafından verilen konserde kent yöresine ait eserler yanı sıra yurdun dört bir köşesine ait Türk halk müziğinin birbirinden güzel eseri seslendirildi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen konsere Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sanat ve Kültür Şehri Bilecik’te gerçekleştirilen konserde; Bilecik Belediyesi Müzik Kursları kapsamında eğitim alan Türk halk müziği Korosu tarafından seslendirilen eserler, izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle karşılandı. Bilecik Belediyesi Müzik Eğitmeni Ayhan Çil şefliğinde gerçekleştirilen konser sonunda orkestra ekibi ve koro üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanı Semih Şahin, programda yer alan ve emek veren bütün müzisyenleri tebrik etti.

Bilecik Belediyesi olarak sanatsal ve kültürel alanda birçok çalışmaya imza atacaklarını kaydeden Belediye Başkanı Semih Şahin, vatandaşlara da katılımları dolayısıyla teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35