Hibe edilen vidanjör, itfaiyeye yeni araç olarak dizayn edildi

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediyesine hibe edilen vidanjör, itfaiyeye yeni araç olarak dizayn edildi.Konuyla ilgili açıklama yapan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, “Daha önce kanalaşma...

Hibe edilen vidanjör, itfaiyeye yeni araç olarak dizayn edildi

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediyesine hibe edilen vidanjör, itfaiyeye yeni araç olarak dizayn edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, “Daha önce kanalaşma ve vidanjör olarak kullandığımız aracı Türkiye Belediyeler Birliğinden vidanjör belediyemize hibe olarak kazandırıldığından sulama sistemini tamamen değiştirdik. İtfaiye ekipmanlarını ilave ederek itfaiyemize yedek araç olarak yeniden dizayn ettik. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Böylece hem yangınlarda hem de sulama olarak kullanma imkanına kavuşmuş olduk. Elimizdeki imkanları maksimum olarak kullanmaya güzel ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizlere desteğini dualarını esirgemeyen Pazarcıklı hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin” ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35