Halk bilgilendirme toplantısı

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından halk bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.Pazaryeri Belediyesi’ndeki toplantıya; İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ve çiftçiler katıldı. Toplantı...

Halk bilgilendirme toplantısı

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından halk bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Pazaryeri Belediyesi’ndeki toplantıya; İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ve çiftçiler katıldı. Toplantı sonrası açıklama yapan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, “İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün düzenlediği halk bilgilendirme toplantısına katılım sağladık. Ülkemizde sadece Pazarcık’ta yetişen şerbetçi otu yine ilçemize özgü pazarcık boncuk fasulyesi üretimin arttırılması zararlılardan korunması amacıyla gübre şirketi çiftçilerimizi bilgilendirdi. Şirketi yetkilileri pazarcık boncuk fasulye ve çilek için sözleşmeli tarım uygulaması hakkında hemşirelerimizi bilgilendirdi. Söz almak isteyen hemşirelerimiz isteklerini dileklerini temennilerini sundu cevapları verildi. Çok yararlı bir toplantı oldu. Halk bilgilendirme toplantılarımız devam edecek hemşirelerimiz içinde olmadığı projenin başarıya ulaşması mümkün değildir. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim etsin” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35