banner43

Çöp konteynırları yıkanarak dezenfekte ediliyor

Bilecik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentteki tüm çöp konteynırlarını yıkayarak, dezenfekte ediyor.Temiz bir Bilecik için temizlik çalışmalarına ara vermeden devam eden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kirliliğin...

Çöp konteynırları yıkanarak dezenfekte ediliyor

Bilecik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentteki tüm çöp konteynırlarını yıkayarak, dezenfekte ediyor.

Temiz bir Bilecik için temizlik çalışmalarına ara vermeden devam eden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kirliliğin ortadan kalkması ve kötü kokuların oluşmaması için düzenli çalışmaları kapsamında çöp konteynırlarını yeni yıkama aracı ile yıkayarak, yerlerine bırakıyor.

Çöp konteynırı yıkama ve dezenfekte aracı, çöp toplanan konteynırları yıkama ve dezenfekte etmesinin yanı sıra, çöp konteynırını kendi içerisine alarak yıkama ve dezenfekte işlemini gerçekleştiriyor. Mahallelerdeki çöp konteynırlarının en son teknoloji kullanılarak, dezenfekte eden konteynır yıkama aracı ile konteynırlar hem hızlıca hem de kolayca yıkanıyor. Bilecik Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından konteynırlarda oluşabilecek bakteri ve kokuya karşı yıkama çalışmaları ile vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet almasını sağlıyor.

Vatandaşlar ise gerçekleştirilen çalışmanın son derece önemli olduğunu belirterek, belediye çalışanlarına teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35