Bozüyük Belediyesi Yaz Spor Okulları sona eriyor

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen ve çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri, öğrenirken aynı zamanda eğlenmeleri için çeşitli branşlarda açılan yaz spor okulları sona eriyor.Alanlarında uzmanlaşmış profesyonel...

Bozüyük Belediyesi Yaz Spor Okulları sona eriyor
Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen ve çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri, öğrenirken aynı zamanda eğlenmeleri için çeşitli branşlarda açılan yaz spor okulları sona eriyor.
Alanlarında uzmanlaşmış profesyonel eğitmenler tarafından çeşitli branşlarda ve yaş gruplarında toplamda 2 bin 300 öğrenciye verilen eğitimler sona ererken, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Kuru ve öğrenci ailelerinin katıldığı bir tören düzenlendi. Törende öğrenciler ve aileleri ile görüşen Başkan Yardımcısı Nazmi Kuru, “Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okulları kentimizde ki çocukların yaz tatillerinde sosyalleşmesi ve kişisel becerilerinin farkına varıp bu yeteneklerini geliştirme amacıyla 2 bin 300 öğrencimize eğitim vermiştir. Bizler için yapılan tüm faaliyetlerimizde önemli olan çocuklarımız olmuştur. Geleceğin sporcularını yetiştiriyor olmak ve çocuklarımızın bu denli başarılı olduğunu görmek bizler için mutluluk verici” dedi ve tüm öğrencilere başarılarının devamını diledi.
Gerçekleştirilen etkinlikte Yaz Spor Okullarına katılan tüm öğrencilere hediyeleri Nazmi Kuru tarafından verilirken, öğrenci aileleri gerçekleştirilen bu faaliyetlerden dolayı başta belediye Başkanı Fatih Bakıcı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek, yaz spor okullarından duydukları memnuniyeti dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35