Başkan Yağcı’nın 4 Nisan sokak Hayvanları Günü açıklaması

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü dolayısıyla bir açıklama yaptı.Yağcı, yaptığı açıklamada, sokak hayvanlarına ilişkin birçok güzel çalışmayı sergileyen bir belediye olduklarını söyledi. Yağcı,...

Başkan Yağcı’nın 4 Nisan sokak Hayvanları Günü açıklaması

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü dolayısıyla bir açıklama yaptı.

Yağcı, yaptığı açıklamada, sokak hayvanlarına ilişkin birçok güzel çalışmayı sergileyen bir belediye olduklarını söyledi. Yağcı, “Bundan sonraki süreçte de can dostlarımız olan sokak hayvanlarının yaşam standardını en iyi yerlere getirmeye çalışacağız. Bilecik Belediyesi olarak hizmete geldiğimiz günden bu yana yapmış olduğumuz çalışmalar, sokak hayvanlarına vermiş olduğumuz önemin bir göstergesidir. Yaratılanı yaratandan ötürü sevmek düşüncesi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren bir yönetim olarak, şu ana kadar gerçekten sokak hayvanlarımıza yönelik birçok güzel çalışmayı gerçekleştirdik ve bundan sonra da bu şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bölgemizdeki örnek projelerden biridir”

Açıklamasının devamında Yağcı, hizmete geldikleri ilk günden bu yana sokak hayvanlarının barınma şartları ve yaşam olanaklarını en iyi yere getirme gayretinde olduklarını dile getirerek,”Geçtiğimiz yıllarda ilimiz sokak hayvanlarının hizmetine sunduğumuz Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, çevre il ve bölgemizdeki örnek projelerden biridir. Bu tesis ile birlikte hareket halinde olan can dostları müdahale aracımız da sokak hayvanlarımıza yönelik güzel çalışmalar ortaya koyuyor. Yine geçtiğimiz yıl, şehrimizin birçok noktasına yerleştirdiğimiz Beslenme noktaları ve mamamatik noktası da bu anlamda güzel sonuçlar veriyor. Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizdeki 2 Veteriner Hekim ve personeli ile sokak hayvanlarımıza en güzel şekilde hizmet veriyoruz. Bu çalışmalarımız ile yaz ve kış mevsiminin bütün olumsuzluklarına karşı can dostlarımızı koruyor ve yaşatıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35