Başkan Can, vatandaşlarla buluşuyor

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, "Halk Günü" kapsamında bir araya geldiği vatandaşların görüş ve taleplerini dinledi.Belediye başkanlığı görevine geldiği ilk günden bu yana vatandaşlarla iç içe olan Belediye Başkanı Nihat Can,...

Başkan Can, vatandaşlarla buluşuyor

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, "Halk Günü" kapsamında bir araya geldiği vatandaşların görüş ve taleplerini dinledi.

Belediye başkanlığı görevine geldiği ilk günden bu yana vatandaşlarla iç içe olan Belediye Başkanı Nihat Can, çalışmaları kapsamında vatandaşları ağırlayarak, görüş ve taleplerini dinleyip hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlıyor. Gerçekleştirilen halk günü hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Nihat Can, Bilecik Belediyesi olarak her zaman vatandaşı dinlemeye, görüş ve taleplerini en kısa zaman içerisinde çözüme kavuşturma gayretinde olduklarını belirtti. Can, "İlk günden bu yana büyük bir hassasiyetle sürdürdüğümüz belediye başkanlığı görevimiz kapsamında vatandaşlarımızı ’Halk Günü’ programlarında ağırlamaya devam ediyoruz. Bu buluşmalarımızda vatandaşlarımızdan gelen istek ve görüşleri yanı sıra sorunlarını dinliyor, hasbıhal ediyoruz. Bu görüşmeler neticesinden hemşehrilerimizden gelen talepleri daha kısa süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz. Bu anlamda her hafta salı günü gerçekleştirdiğimiz program ile vatandaşlarımızı dinlemeye ve hasbıhal etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35