Başkan Bakıcı Türk Metal İş Sendikası yönetici ve üyeleri ile bir araya geldi

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Türk Metal İş Sendikası’nın davetlisi olarak katıldığı kahvaltı programında sendika yöneticileri ile bir araya geldi.Programa, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcısı...

Başkan Bakıcı Türk Metal İş Sendikası yönetici ve üyeleri ile bir araya geldi

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Türk Metal İş Sendikası’nın davetlisi olarak katıldığı kahvaltı programında sendika yöneticileri ile bir araya geldi.

Programa, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Türk Metal İş Sendikası Başkanı Cemal Güney, sendika yönetim kurulu üyeleri ve sendika üyeleri katıldı. Belediye Başkan Fatih Bakıcı’yı karşılayarak katılımı nedeni ile teşekkür eden Sendika Başkanı Cemal Güney, bu programı düzenlemekteki amaçlarının gerek sendikanın yönetim kurulu üyelerinin gerekse sendika üyelerinin mahallelerinde veya sokaklarında gördükleri aksaklıkları veya Bozüyük’te yapılmasını istediklerini birinci elden Başkan Bakıcı’ya iletebilmek olduğunu söyledi. Başkan Bakıcı da birebir iletişimin önemli olduğunu ve bu tür organizasyonları önemsediklerini belirterek belediye faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Başkan Bakıcı burada yaptığı konuşmada ilçe genelinde devam eden yol ve asfalt çalışmaları, Çarşı Mahalle’de yapılacak Kentsel Dönüşüm Projesi, Jandarma arazisinin yanında yapılması planlanan 1500 kişilik kapalı spor salonu yapımı, yeni hastanenin yapımı, yeni yapılacak hastane için geliş gidişleri kolaylaştırmak amacıyla yapılması planlanan köprü projesi ve Cemalettin Köklü Parkı’nın revize çalışmaları hakkında bilgi verdi. Karşılıklı hoş sohbetlerin yapıldığı programda Başkan Bakıcı kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Son olarak tüm katılımcılarla birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Bakıcı herkesi Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü yapılacak 15 Temmuz Destanı etkinliklerine ve 15 Temmuz Şehitler Anıtı ve Parkı’nın açılışına davet etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35