Akıl oyunları sınıfı açılışı gerçekleştirildi

Bilecik Murat Hüdavendigar Ortaokulunda akıl oyunları sınıfı açılışı gerçekleştirildi.Açılışa, Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, şube müdürleri Metin Sarıfakıoğulları...

Akıl oyunları sınıfı açılışı gerçekleştirildi

Bilecik Murat Hüdavendigar Ortaokulunda akıl oyunları sınıfı açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa, Bilecik Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Özgün, Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, şube müdürleri Metin Sarıfakıoğulları ve Cuma İvrendi ile okul müdürleri katıldı. Açılış konuşması yapan Bilecik Murat Hüdavendigar Ortaokulu Müdürü Murat Aydoğan, “Okul güzel bir akıl oyunları sınıfına kavuştu, öğrenciler burada eğlenceli vakit geçirirken, bir yandan da zekalarını geliştirmeyi ve mantık yürütmeyi kavrayacaklar. Sınıf okul öğrencilerine hayırlı olsun ve açılışa katılan herkese teşekkür ederim” dedi.

Ardından okulun İngilizce ağırlıklı eğitim alan öğrencileri İngilizce olarak kısa bir piyes sundular. Yine İngilizce olarak ‘Sakarya Türküsü’ şiirini seslendiren öğrenciler, İngilizce şarkılar söylediler. Bu gösteriler, açılışa katılanlar tarafından ilgiyle izlendi.

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ise, “Akıl oyunları öğrencilerimizi kötü alışkanlıklardan korur, aynı zamanda sosyalleşmelerini sağlar, özellikle bilgisayar ve internet bağımlılığının olumsuz etkilerinden kurtarır. Açılan sınıfın, okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35