Rektörlerden Zeytin Dalı Harekatı’na destek

Aralarında Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’un da bulunduğu 10 Üniversite Rektöründen Zeytin Dalı Harekatına destek verildi.Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan...

Rektörlerden Zeytin Dalı Harekatı’na destek

Aralarında Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş’un da bulunduğu 10 Üniversite Rektöründen Zeytin Dalı Harekatına destek verildi.

Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz yıl ataması yapılan 10 üniversite rektörünün 1. yıl değerlendirme toplantısı yapıldı. Değerlendirme toplantısına katılan Batman Üniversitesi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Ardahan Üniversitesi, Artvin Çoruh Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörleri, Türkiye’nin Suriye kuzeyindeki Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na destek verdiklerini açıkladı. 10 üniversite rektörü bir araya gelerek geçen bir yılın değerlendirmesini yaptıklarını ifade eden Batman Üniversitesi Rektörü Durmuş, “Devletimiz çok zor şartlar altında bir vatan müdafaası yapıyor ve bu sebeple biz rektörler, devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanında olduğumuzu ve destekçisi olduğumuzu açıkladık. Rabbim bu orduyu muzaffer etsin, bu devleti ilelebet payidar etsin” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35