Çetin madalya taktı

Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Bartın Belediyesinin de desteklediği masa tenisi grup müsabakaları madalya törenine katıldı.Bartın, 2017-2018 Eğitim ve öğretim yılı Okullar Arası Yıldızlar Masa Tenisi Grup Müsabakalarına...

Çetin madalya taktı

Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Bartın Belediyesinin de desteklediği masa tenisi grup müsabakaları madalya törenine katıldı.

Bartın, 2017-2018 Eğitim ve öğretim yılı Okullar Arası Yıldızlar Masa Tenisi Grup Müsabakalarına 12 il, 21 okul ve 62 sporcunun katıldığı grup müsabakalarına ev sahipliği yaptı. Grup müsabakalarının madalya törenine katılan Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin yaptığı açıklamasında, “Bartın Belediyesi olarak spora ve sporcuya destek olan bir yönetim anlayışımız var. Sporun tüm dal ve branşlarına önem veriyoruz. Bartın Belediyesi Spor Kulübümüz de bünyesinde birçok branşta ve dalda sporcu ve antrenör barındırıyor. Bartın’ımızın ev sahipliğini yaptığı ve çok sayıda sporcunun katıldığı Yıldızlar Masa Tenisi Gurup Müsabakaları sona ererken, emeği geçen tüm sporcu, antrenör, idareci, federasyon temsilcilerine ve hakemlerimize teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35