Bartın Valisi Dirim, sel bölgelerini inceledi

Bartın Valisi Nusret Dirim, sel afetine maruz kalan Amasra ve Kurucaşile ilçelerine bağlı köylerde yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, incelemelerde bulundu.Amasra ve Kurucaşile ilçelerine bağlı Çakraz, Avara, Kanatlı, Meydan, Karaman,...

Bartın Valisi Dirim, sel bölgelerini inceledi
Bartın Valisi Nusret Dirim, sel afetine maruz kalan Amasra ve Kurucaşile ilçelerine bağlı köylerde yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, incelemelerde bulundu.
Amasra ve Kurucaşile ilçelerine bağlı Çakraz, Avara, Kanatlı, Meydan, Karaman, Çayaltı, Kavaklı, Alapınar ve Tekkeönü köylerinde sel afeti sonrasında yapılan çalışmaları inceleyen Bartın Valisi Nusret Dirim, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vali Dirim, doğal afetlerin bazen bu tür sonuçlar doğurduğunu, sel afetine maruz kalan köylerin mağduriyetinin giderilmesi için Devletin bütün imkanlarının seferber edildiğini ve çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü belirtti. Devletin bütün kurumlarıyla olayın yaşandığı andan itibaren her zaman vatandaşların yanında olduğunu aktaran Vali Dirim, hasar tespit çalışmalarının yapılarak, vatandaşların zararlarının en kısa sürede karşılanacağını belirtti.
İnceleme ve denetlemelerinde kendisine eşlik eden Kurucaşile Kaymakamı Selim Çomaklı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tekin Aktemur, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış ile vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Dirim, çocuklarla da yakından ilgilendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35