banner43

Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı 1. birleşimi yapıldı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşimi Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Ekrem Pehlivan’ın başkanlığında yapıldı.Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşimi yoklama ve açılışın...

Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz ayı 1. birleşimi yapıldı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşimi Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Ekrem Pehlivan’ın başkanlığında yapıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı 1. Birleşimi yoklama ve açılışın ardından bir önceki toplantı tutanak özetinin meclis onayına sunulduğu toplantıda meclis gündeminde yer alan maddeler görüşüldü. Mecliste ayrıca gündeme sunulan maddeler komisyonlara havale edilirken, komisyondan gelen evraklar da görüşüldü. Meclis toplantısında meclis üyeliği düşen Ekrem Okan’ın yerine Salih Ayanoğlu meclis üyesi olarak katılırken, Okan’dan boşalan Meclis 2. Başkan Vekilliği için gizli oylama yapıldı. Gizli oylamada Tuncay Salı, 46 oy ile 2. Meclis Başkan Vekili seçildi. Büyükşehir Belediye Meclisi 1. Birleşimine; İlçe Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri ve Daire Başkanları katıldı. 2. Bileşimin ise 20 Temmuz günü toplanması kararlaştırıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35