Balıkesir Üniversitesi Rektörü Özdemir Sahil Kafeyi ziyaret etti

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde. Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kerim Özdemir, Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun bu yaz dönemi hizmete açtığı Kampus Sahil Kafe’yi ziyaret etti. Rektör Özdemir’I, Uygulamalı Bilimler...

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Özdemir Sahil Kafeyi ziyaret etti
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde. Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Kerim Özdemir, Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun bu yaz dönemi hizmete açtığı Kampus Sahil Kafe’yi ziyaret etti. Rektör Özdemir’I, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.M.Oğuzhan İlban ve Müdür Yardımcısı Ögr.Gör.Dr. Muammer Bezirgan karşıladı.
Burhaniye Ören’de yoğun ilgi gören Kampüs Sahil Kafe Balıkesir Üniversitesi rektörü Prof.Dr. Kerim Özdemir’i ağırladı. Yüksekokul Müdürü Doç.Dr.M.Oğuzhan İlban, kafeyle ilgili bilgi verdi. Kafede staj gören öğrencilerle de sohbet eden Prof.Dr.Kerim Özdemir, kafeyi ok beğendiğini söyledi. Rektör Özdemir,” BUBYO Eğitim ve Uygulama Tesisi, Öğrenci Yurdu ve bu yıl faaliyete geçen Örendeki çay bahçesiyle üniversitemiz adına bölgeye önemli katkılar sağlamaktadır. Son olarak bu yaz hizmete açılan Kampus Sahil Kafe’nin Ören için oluşturduğu değeri yerinde görme fırsatı yakaladım. Burada tamamen Yüksekokul öğrencilerimiz görev yapmaktadır. Akademik eğitimin pratiğe dönüştüğünü görmek beni oldukça mutlu ediyor. Yüksekokulumuz tarafından sunulan böylesi bir imkândan yararlanmak için tüm Balıkesir Üniversitesi çalışanlarını Örene davet ediyorum. Ayrıca bu alanı BUBYO’ya tahsis ederek öğrencilere uygulama alanı oluşturan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’a ve BUBYO’ya ivme kazandıran başarılı çalışmalar gerçekleştiren Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.M.Oğuzhan İlban’a teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35