TÜMSİAD iş adamlarını buluşturdu

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aydın Şubesi, iş dünyası temsilcilerini düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi.Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken’in de katıldığı programda çok sayıda esnaf ve...

TÜMSİAD iş adamlarını buluşturdu

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Aydın Şubesi, iş dünyası temsilcilerini düzenlediği etkinlikte bir araya getirdi.

Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken’in de katıldığı programda çok sayıda esnaf ve iş adamı bir araya geldi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan TÜMSİAD Aydın Şube Başkanı Nusret Ünal, "Buraya gelerek bizleri onurlandıran Ticaret Odası Başkanımız Hakan Ülken’e ve iş dünyamızın değerli mensuplarına şükranlarımızı sunuyoruz. Misyonumuz gereği her fırsatta iş dünyasını bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Birlikten kuvvet doğacağı inancı ile sizlerle sohbet etmek, fikirlerinizi almak ve ortak akıl üretmek en büyük sermayemiz. Ülkemizin ağır işçisi olan özel sektörümüzü temsil eden sizlerle, nice bir araya gelme vesilelerini bize vermesini Cenabı Allah tan niyaz ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35