Didim’de MHP’li meclis üyesi Turgut görevinden istifa etti

MHP Didim İlçe Başkanı Ramazan Aşkar, MHP’li Meclis Üyesi Aydan Aşık Turgut’un istifasının kabul edildiğini açıkladı.2014 yerel seçimlerinden Didim’den MHP’den Belediye Meclis Üyesi Aydan Aşık Turgut partisinden istifa etti. Basın...

Didim’de MHP’li meclis üyesi Turgut görevinden istifa etti

MHP Didim İlçe Başkanı Ramazan Aşkar, MHP’li Meclis Üyesi Aydan Aşık Turgut’un istifasının kabul edildiğini açıkladı.

2014 yerel seçimlerinden Didim’den MHP’den Belediye Meclis Üyesi Aydan Aşık Turgut partisinden istifa etti. Basın mensuplarının soruları üzerine cevap veren İlçe Başkanı Ramazan Aşkar “Aydan hanım seçildiği günden bu yana varlığı belli değildi. Gitmesi bizim için açımızdan bir değer ifade etmiyor. Seçimlere bir sene kala böyle bir duruma düşmemesi lazımdı. İstifası bu şekilde oldu. MHP kurumsal bir yapıdır. Var olan meclis üyelerimiz görevini yapıyor. 2 senedir partiye gelmiyordu. Gitmesi normal; istifası partiyle de alakalı değil ailevi sebepleri var”dedi.

Aşık’ın istifasıyla MHP’nin Didim Belediye meclisinde 6 olan sandalye sayısı 5’e düştü. MHP’den daha önce Ragıp Işıklar ile Özgür Makasacıoğlu, meclis üyeliklerinden istifa etmiş, yerine Levent Ataş ile Eda Yücel İlhan meclise girmişti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35