Büyükşehir sahada vatandaşı dinliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, "Büyükşehir Sahada" uygulaması kapsamında il genelinde farklı mahallelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı uygulama kapsamında son olarak Efeler ilçesine...

Büyükşehir sahada vatandaşı dinliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi, "Büyükşehir Sahada" uygulaması kapsamında il genelinde farklı mahallelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı uygulama kapsamında son olarak Efeler ilçesine bağlı Eğrikavak ve Kuyucular mahallerinde vatandaşların talepleri dinlendi. ASKİ’nin ve Fen İşleri’nin mahallelere yaptığı hizmetlerle ilgili vatandaşlar bilgilendirilip mahallelilerin istekleri de dinlendi. Mahallelere yapılacak olan hizmetlerde bu talepler de değerlendiriliyor.

Büyükşehir yetkilileriyle doğrudan temas kurup taleplerini ileten ve toplantıya yoğun katılım gösteren mahalle sakinleri ise uygulamadan oldukça memnun kalıp, bu şekilde devam etmesini istediler.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Büyükşehir Sahada" uygulamasının aralıksız olarak devam ettiğini belirterek; "Vatandaşlarımızın taleplerini yerinde, ayaklarına giderek dinlemeye devam edeceğiz. Aydın’ı vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35