Başkan Özakcan balıkçı esnafıyla bir araya geldi

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Cuma Mahallesi Egemenlik Bulvarı üzerinde bulunan Balıkçılar Çarşısı esnafını ziyaret etti.Esnaf ziyaretlerine aralıksız devam eden Başkan Özakcan, bu ziyaretinde balık restoranı işletmecileriyle...

Başkan Özakcan balıkçı esnafıyla bir araya geldi

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Cuma Mahallesi Egemenlik Bulvarı üzerinde bulunan Balıkçılar Çarşısı esnafını ziyaret etti.

Esnaf ziyaretlerine aralıksız devam eden Başkan Özakcan, bu ziyaretinde balık restoranı işletmecileriyle sohbet edip, balık ve balık satışları hakkında bilgi aldı.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı sevgi ve ilgiyle karşılayan balıkçılar, “Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz, çalışmalarında da kolaylıklar dileriz” dediler.

Başkan Özakcan ise şöyle konuştu:

“Biliyoruz ki balığın insan sağlığına faydaları saymakla bitmez. Aydınımız ve Efeler ilçemizdeki vatandaşlarımızı balıkla buluşturan balık hali çarşısı esnafını, hijyen koşullarına uygun, temiz ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı tebrik ediyorum. Hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35