banner43

Aydın’da Villa Yangını

Aydın’da sabah saatlerinde bir villada meydana gelen yangın itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürüldü. Yangında alevlere müdahale için sıkılan suyun hemen donması nedeniyle zor anlar yaşayan ekipler yangına köpüklü su ile...

Aydın’da Villa Yangını
Aydın’da sabah saatlerinde bir villada meydana gelen yangın itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu söndürüldü. Yangında alevlere müdahale için sıkılan suyun hemen donması nedeniyle zor anlar yaşayan ekipler yangına köpüklü su ile müdahale ederek söndürmeye çalıştı.
Yangın sabah saatlerinde Aydın Mimar Sinan Mahallesi DSİ Bölge Müdürülüğü Karşısı’nda bulunan Villalarda meydana geldi. Sabah saatlerinde 2435 sokak üzerinde bulunan 42 numaralı villanın çatısından dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar durumu polis itfaiyeye bildirerek yardım istedi. Doktor Mustafa Ünal’ın ikamet ettiği villadaki yangını söndürmek için itfaiye ekipleri seferber oldu. Buz ve duman nedeniyle zor anlar yaşayan itfaiye ekipleri zemine temas eden suyun hemen donması nedeniyle yangına köpüklü su ile müdahale etti. Zeminin çok kaygan olması nedeniyle 112 Acil Servis ekipleri de söndürme çalışmaları süresince bölgede hazır bekledi.
Çıkış sebebi belirlenemeyen yangın çevreye yayılmadan söndürüldü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35