Haziran 2017 Burç Yorumları

2017'nin bir ayını daha geride bıraktık ve neredeyse Haziran ayının ortalarına geldik. Uzman astrolog Madame Pierrette Haziran 2017 burç yorumlarını sizin için yazdı.

Haziran 2017 Burç Yorumları

2017'nin bir ayını daha geride bıraktık ve neredeyse Haziran ayının ortalarına vardık. Uzman astrolog Madame Pierrette  Haziran 2017 burç yorumlarını sizin için yazdı.


Koç veya Yükselen Koç
21 MART - 20 NISAN
Paralar gelsin keyifler yapılsın! Bu ay dürtüsel harcamalarınız için pek bir keyifli, beklenmedik gelir artışları için de öyle. Elinizi attığınız yerden para çıksa şaşırmayın. Evinizi şöyle bir silkeleyip temizlemek veya evinizde çılgın bir parti vererek yaza merhaba demek için de harika bir zaman. Spora gitmeye üşeniyorsanız evde hareketler yapmak da sizin için harika olacak, deneyin ve görün.

İkizler veya Yükselen İkizler
22 MAYIS - 22 HAZIRAN
Yaşasın yaz geldi. Eğer tatil yapma planları peşindeyseniz, kesinlikle size bir yoga inzivası öneriyorum. Nefes veya meditasyon da olur, biraz kendinizle kalıp kendinizi dinlemek ve bilinçaltı çözümlemeleri yaparak hayatınızın nerede tıkandığını fark edip bunun üzerine çalışmak için harika bir ay. Şöyle bir geriye çekilip hayatııza bir bakın, güzel farkındalıklar yaşayacağınıza eminim. 9’undan sonra da parasal olarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz; ama bence asıl yatırımı kendinize yapın. Doğum gününüzde kendinize güzel bir hediye almayı da hatırlayın.

Boğa veya Yükselen Boğa

20 NISAN - 21 MAYIS
Haziran için resmen sizin ayınız diyebiliriz. Yani bayağı sizin ayınız. Sosyalleşin, güzelleşin, kısacası içinizden ne geliyorsa yapın; çünkü muhtemelen yaptığınız her şey sizi mutlu edecek. Özellikle 9’undan sonra arkadaş çevrenizde iyice bir hareketlenme ve yaz dolayısıyla gönül yaylarının gevşeme modunu iyice seziyor olacaksınız. Doğum günü partilerine doyamadıysanız, hemen biraz daha kutlayın, bunu hak ettiniz! Yakın mesafede bir deniz tatili yapmak için de ortam elverişli, yüzün de biraz kendinize gelin.

Yengeç veya Yükselen Yengeç

23 HAZIRAN - 22 TEMMUZ
Enerjiden patlıyor muyuz? bir spora başlamak istiyorsanız bence tam zamanı, sadece güvenliğe de önem veren bir hoca olduğuna emin olun.  Ona paranız yetmiyorsa, bu ülkede bir yerlerde araçlar sizi ezmeden koşmak veya bisiklete binmek de gayet ekstrem bir spor, onu da deneyebilirsiniz. Cazibeniz üzerinizde, o yüzden bu ay şöyle bir ortalarda salınmayı ihmal etmeyin. Sevgiliniz varsa beraber tatil yapmak için de güzel bir zaman. Aşırı sosyal olacağınız bir ay olduğuna garanti verebilirim, bu sosyalleşmelerde etrafınıza bakınmayı ihmal etmeyin, göz kamaştıracaksınız.

Aslan veya Yükselen Aslan
23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS
Parlayıp tam da sevdiğiniz gibi göz önünde olmak ve dikkat çekmek için harika zamanlar. Patronunuzla oldukça iyi geçinip yükselmek için basamakları yavaşça falan değil, ikişer üçer zıplayabileceğiniz bir ay. Annenize de küçük sürprizler yaparsanız bu çok hoşuna gidecektir. Evlenmeyi planlayanlar, zamanlamanız En doğru zaman, şimdiden tebrikler. Haziranın ilk hafta sonunda biraz sakin bir doğa tatili size çok iyi gelip bütün yaz için sizi şarj edebilir, zaten güneş yöneticiniz, en sevdiğiniz! Tek bildiğim bu ay ne yaparsanız yapın, görüneceksiniz! Her an sahnede olmanın tadını çıkarın, zaten bayılırsınız sürekli ilginin merkezi olmaya, egonuza sağlık. :)

Terazi veya Yükselen Terazi

23 EYLÜL - 22 EKIM
Yöneticiniz favori yerinde ve bu sizin tam da dönüşmek veya kredi ve borçlarınızı falan yapılandırmanız için harika bir zaman! Ekstrem senaryoda mirasa konmaniz bile olası. Zaten Jüpiter de sürekli size bi şanslar, bi hoşluklar getiriyor. Para yönetimine odaklanırsanız baya bir karlı çıkabilirsiniz, benden söylemesi.

Yay veya Yükselen Yay
22 KASIM - 21 ARALIK
Yani tabii ki size her gün bayram da, Haziran ayı özellikle güzel bir su sporuna başlamak veya sizin için daha olumlu bir iş yerine geçmek için falan ideal. Var olan iş yerindeki güzel gelişmeler de sizi memnun edebilir. Ama ben yine de suyla ilintili bir spora başlamanın size iyi gelebileceği kanaatindeyim, zira hiperaktif mizacınız da buna fazlasıyla müsait.

Kova veya Yükselen Kova
22 OCAK - 19 ŞUBAT
 Birincisi evde sonsuz bir huzur ve mutluluk.  Ev partileri mi dersiniz, aileyle mutlu tatiller mi dersiniz, hepsi. Onun dışında para akışı anlamında 9’undan sonra harikayız. Harca harca bitmez. Size her Haziran bayram. İşyerinde biraz hareketlilikler olabilir ama bence bu size yalnızca enerji verir, sizi besler. Her şey harika olacak.

Başak veya Yükselen Başak

23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL
Amerika veya Yeni Zelanda gibi denizaşırı ülkelere gitmek için harika bir ay! Bir eğitime başlamak için de öyle. Hep okumak istediğiniz bir bölüme tekrar yazılabilir veya hep yapmak istediğiniz bir hobide eğitim alarak ilerleme yoluna gidebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınızı biraz gözden geçirip uygulamaya koyabilirsiniz. Ayın 9’undan sonra üzerinize alışık olmadığınız tarzda bir sosyallik gelebilir. Biraz detaylardan kafanızı kaldırıp büyük resmin tadını çıkarın ve eğlenin. Yaz geldi!


Akrep veya Yükselen Akrep
23 EKIM - 21 KASIM
Aşk kokan bir Haziran ayındayız ve sevgili cazibesi doğuştan yüksek arkadaşlarıma müjdeler olsun ki çanlar sizin için çalıyor! Sevgilisi olanlar evi terk etmesin, olmayanlar da hemen dışarı çıkıp hayatının aşkını bulsun; çünkü karşısına çıkacak insanın uzun soluklu olma ihtimali yüksek. Hadi yine iyisiniz, karanlık ruhunuz pek tatmin olmayacak bu ay.

Oğlak vey Yükselen Oğlak

22 ARALIK - 21 OCAK
Yani sizi çok romantik bir aşık olarak tasvir edemesem de, o romantizm isteğinin geleceği bir nokta varsa o da bu aydır. Tüm gezegenler aşk evinizde, kalanı da evlilik evinize tatlı titreşimler yaymakta; o yüzden bu ay pek bir keyili geçecek gibi hissediyorum. Her anlamda. Bir tek çok da alevlenip öfkelenip abuk subuk şeylere takmayın partnerinizle ilgili, karşılıklı anlayış gibi bünyenize uygun mantıksal davranışlar sergilerseniz bu ay tadından yenmez.

Balık veya Yükselen Balık
20 ŞUBAT - 20 MART
9’undan sonra hayatınızın çok net hareketlenmeye başladığını ve bitmeye yüz tutmuş şeylere asla tahammülünüzün kalmadığını görebilirsiniz. Benden size tavsiye, aman o üzülmesin bu üzülmesinci mizacınızı sallayın ve kendi mutluluğunuz neyi gerektiriyorsa onu yapın. Kısacası kestirin atın zehirli sarmaşıklarınızı. Neyse bu da biraz abartı oldu da anladınız siz, azıcık net olun yumuşak mizacınıza aykırı davranın. Onun dışında hayat güzel, kısa tailler için ideal bir ay.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35