Ay ve güneş tutulmasının etkileri

Merhaba sevgili güzel anneler. Bir yandan yüreğinizi ısıtırken bir yandan yenilenme gücü veren aya girmiş bulunuyoruz. Bu ay özellikle 1978-1990 arası doğumlu anne ve anne adaylarına "kariyer de yaparım bebek de"gücünü verirken, geçmişteki iş deneyimlerinden gelen kaygıları silip süpürecek Ay Tutulması 7 Ağustos’ta hava burcunda yaşanacak.

Ay ve güneş tutulmasının etkileri

Merhaba sevgili güzel anneler. Bir yandan yüreğinizi ısıtırken bir yandan yenilenme gücü veren aya girmiş bulunuyoruz. Bu ay özellikle 1978-1990 arası doğumlu anne ve anne adaylarına "kariyer de yaparım bebek de"gücünü verirken, geçmişteki iş deneyimlerinden gelen kaygıları silip süpürecek Ay Tutulması 7 Ağustos’ta hava burcunda yaşanacak. Bu da arkadaşlarınızla ortak yeni fikirler üretip, bir şekilde işe dönüştürme arzusuyla yanıp tutuşacağınızı gösteriyor. Öyle ki doğum izninde olan birçok annenin kulağından telefon düşmeyeceğe benziyor. Diğer yandan da iletişim gezegeninin kendi yönettiği burçta geri gidecek olması, çok sevdiğiniz bir uzmandan veya alışveriş yaptığınız bir yerden yanlış anlayarak uzaklaşmanıza neden olabilir. Bu ay biz anneler daha iyi yapabileceğimiz işleri düşüneceğiz.
Bu da ağustos ayında nerede olursanız olun kendi iç dünyanızda birtakım kararlar alabileceğinizi veya yeni düzenlemelere gidebileceğinizi vurguluyor. Güneş Tutulması 27 Ağustos’ta yaşanırken, evlatlarınızın geleceğini ilgilendiren önemli hamleler yapabilirsiniz. İlk etapta her ne kadar kendi hayatınızla ilgili gibi görünse de tutulmaların yansımaları işinizle, ev düzeninizle hatta sosyal statünüzle ilgili bile olacak. Özelikle ağustosta doğum yapacak annelere buradan küçük bir astroloji danışmanlığı vermek isterim. Bu ay doğacak bebeklerin 2017 yılının en özel bebekleri olacaklarıyla ilgili Natal haritalarında göze çarpan açılar olacak. Tabii bu açıları baskın ve enerjisi yüksek bebekler olarak da gözlemleyeceksiniz. Kısacası 23 Ağustos’a kadar doğanlar Aslan burcu, 23 Ağustos’tan sonra doğanlar ise bu yıl Başak burcu bebekleri olsa da aslında onlar tutulmada doğmuş yüksek karakterler olacak.

KOÇ ANNESİ
Değişime bir yerden başlamak gerek! Bu ay bir Ay Tutulması ve bir Güneş Tutulması yaşayacağız ve iş hayatınızı yönlendirecek olan bu gökyüzü hareketleri size de yeni atılımlar yaptıracak. Özellikle uzun zamandır alım satım yapmaya çalışan bir Koç burcuysanız yakın çevrenizden bir arkadaşınızın aracı olması ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

BOĞA ANNESİ

7 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Ay Tutulması, aile içinde bazı sırların ortaya çıkmasına neden olabilir. Özellikle bir süredir şüphe duyduğunuz ve sizden saklandığını düşündüğünüz konular şans eseri karşınıza çıkabilir. Eşinizin ailesi ile ilgili yaşayabileceğiniz sorunları büyütebilir, kendinizi hiç olmadık bir duygusal boyuta sürükleyebilirsiniz.

İKİZLER ANNESİ

Çevrenizdeki kişilerin değer yargılarını sorgulayacaksınız. Gökyüzünün rahat durmadığı bu ay, dostum dediğiniz kişilerin hakkınızda konuştuklarını ya da gereksiz eleştiriler yaptıklarını duyabilirsiniz. Özellikle yeni doğum yapmış İkizler burcu anneleri, kendilerinde radikal değişimler yapmak isteyebilirler.

YENGEÇ ANNESİ

Her şeyi, herkesi sorgulayacağınız bir dönem. Daha önce sorun yapmadığınız konuları tartışabilirsiniz. Duygusal yapınız gereği zamanında ilgilendiğiniz kişilerin size ilgisiz davrandığını, tam olarak bu özel günlerin hakkını vermediğini düşünebilirsiniz. 7 Ağustos’ta yaşanacak Ay Tutulması ve 21 Ağustos’ta yaşanacak Güneş Tutulması düşüncelerinizin değişmesine neden olabilir.

BAŞAK ANNESİ

Kaçırdığınız fırsatlar tekrar önünüze geliyor. Eğer iş dünyasından mecburi sebeplerle ayrılmış ve bir süredir iş arayışı içinde olan Başak burcuysanız tam istediğiniz gibi bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ağustos ayı içinde çocuğunuzun gelişimi ile ilgili eğitim, kurs, seminer gibi aktiviteleri araştırmak isteyebilir ve yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.

TERAZİ ANNESİ

Her şeye dur deme zamanı! Bir süredir aile hayatınız sebebi ile düzeniniz değişmiş, istemediğiniz şartlara mecbur kalmış olabilirsiniz. Ağustos ayı itibariyle kendinize yeni bir düzen kurmak isteyebilir, eğer aileye yakın yaşayan bir Terazi burcuysanız şehir değişikliği yaşayabilirsiniz. Sanatsal aktivitelere daha çok yöneleceğiniz bu ay bebeğinizle beraber etkinliklere katılabilirsiniz.

AKREP ANNESİ
Sorumluluklar, çalışma alanı, sağlık, rutin işler, kişisel gelişim ve detaylarla ilgili konuları vurgulayan bir ay sizi bekliyor. Sizin anlayacağınız gündeminiz yoğun, sevdikleriniz yorgun! Aile içinde üzerinize çok gelindiğini düşünüp tavır alma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hukuksal problemleri olan bir Akrep burcuysanız, detayları gözden kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

YAY ANNESİ
Ailenizin ve çocuklarınızın hayli ön planda olacağı bir ay sizi bekliyor. 7 Ağustos’ta yaşanacak Ay Tutulması ve 21 Ağustos’ta yaşanacak Güneş Tutulması size sınırlarınızı zorlamanız gerektiğini hatırlatırken, yeni başlangıçlar için de adım atacaksınız. Özellikle aileye yeni bir üye katılmasını isteyen Yay burçları bu döngüyü değerlendirmek isteyebilirler.

OĞLAK ANNESİ
Hiçbir şey 7 ay önce düşündüğünüz gibi olmayacak. Hayatınızdaki tüm ilişkileri gözden geçirmek isteyebilir, aile içinde yaşanan bir problemin çözümü siz olabilirsiniz. Özellikle çalışan anne Oğlak burçları bu ay itibariye kariyerini farklı bir alana yönlendirebilir. Bir süredir ihmal ettiğinizi düşündüğünüz konuların üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

KOVA ANNESİ

7 Ağustos’ta burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulması sizin için dönüm noktası olacak. Özellikle kararsız kaldığınız durumları netleştirmeye çalışacak, hatta etrafınızdaki insanları şaşırtacak kararlar alacaksınız. Eğer yeni doğum yapmış bir Kova burcuysanız bir süreliğine ara verdiğiniz iş hayatınıza ani bir kararla geri dönebilir, bu konuda size destek olmayan aileniz ile ters düşebilirsiniz.

BALIK ANNESİ
Statünüzü ve imajınızı yenileyeceğiniz bir ay sizi bekliyor. İş dünyasına yeniden dönmüş bir Balık burcuysanız etrafınızdaki insanların size karşı olan davranışlarına anlam veremeyebilir, her şeyin değiştiğini düşünebilirsiniz. Miras, hukuksal davalar, geri ödenmemiş ve beklenen bir paranın geri dönüşüne şahit olabilirsiniz.

ASLAN ANNESİ
Bu ay karşıt burcunuzda gerçekleşecek bir Ay Tutulması ve 21 Ağustos’ta burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması 2017 yılının geri kalanının da yönünü tayin edecek güçte olacak. Bu döngüde aile hayatına dışarıdan etki edecek her türlü olumsuzluğu engelleyecek güçte olabilirsiniz. Özellikle ailesine yeni bir üye katılımı isteyen Aslan burçları bu döngüyü çok iyi değerlendirmeli. Eğer son zamanlarda çevrenizdeki insanlara karşı duyduğunuz önlenemez bir şüphe var ise hislerinize güvenin.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35