banner43

Evi Yanan Kadından Yürek Burkan Sözler

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir evde çıkan yangında büyük hasar meydana geldi. Evinin yanmasına ağlayan kadın, "Fakirin yüzü hiç bir zaman gülmezmiş" demesi duyanları da duygulandırdı.İlçeye bağlı Deveci Mahallesi’nde bir kaç...

Evi Yanan Kadından Yürek Burkan Sözler
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir evde çıkan yangında büyük hasar meydana geldi. Evinin yanmasına ağlayan kadın, "Fakirin yüzü hiç bir zaman gülmezmiş" demesi duyanları da duygulandırdı.
İlçeye bağlı Deveci Mahallesi’nde bir kaç yıl önce eşini kaybeden Zeynep Aşık, çocuklarıyla birlikte yaşadığı evde kalıyordu. Edinilen bilgiye göre, ev sahiplerinin dışarıda olduğu evin içinde yangın çıktı. Elektrik kontağından çıktığı öne sürülen yangın evi sardı. Durumu fark eden evdekiler itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü.
Çıkan yangına üzülen ev sahipleri komşuları tarafından teselli edildi. Gözyaşlarına hakim olamayan ev sahibi Zeynep Aşık, "Çocuklarımla bu evde yaşıyordum. Yan taraftaki mutfakta yemek yapıyorduk. Hayvanlara bakmaya diye dışarı çıkınca yangını fark ettik. Evimiz yandı, çok üzgünüz kardeşim. Fakirin yüzü hiç bir zaman gülmezmiş" diye konuştu.
Olay yerine gelen jandarma ekipleri evde incelemede bulundu. Yangın sonrası yapılan kontrolde evde büyük çaplı hasarın meydana geldiği belirlendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35