Edirne’de içki hırsızlığı

Edirne’de alkollü içecek satış noktasına giren hırsız rakı çaldı. İş yeri sahibi, dükkanından 4 şişe rakıyı bir sarhoşun çalmış olabileceğini ifade etti.Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı Saraçlar Caddesi’nde bulunan bir alkollü...

Edirne’de içki hırsızlığı

Edirne’de alkollü içecek satış noktasına giren hırsız rakı çaldı. İş yeri sahibi, dükkanından 4 şişe rakıyı bir sarhoşun çalmış olabileceğini ifade etti.

Edinilen bilgiye göre, sabaha karşı Saraçlar Caddesi’nde bulunan bir alkollü içecek noktasına gelen hırsız, iş yerinin kapısını zorlayarak içeri girdi. Hırsız, rakı standından 436 liralık 2 tane yüzlük, 2 tane de yetmişlik rakı çalarak olay yerinden ayrıldı. Sabah iş yerini açmaya gelen kadın çalışan, iş yerinin kapısının aralık olduğunu görünce durumu hemen polise bildirdi.

İş yeri sahibi Onur Ökten, "Hırsız içeri girmiş 4 şişe rakı almış. 2 tane yüzlük, 2 tane yetmişlik rakı almış. Kimseden şüphelenmiyorum. Bilmiyorum kim yaptığını ama bir sarhoşun yaptığını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Olay yeri inceleme polisleri, hırsızlığın yaşandığı iş yerinde incelemelerde bulunurken hırsızın yakalanması için çalışma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35