Bolu’da çıkan yangında 2 ev kül oldu

Bolu’nun Dörtdivan İlçesi’nde çıkan yangında 2 ahşap ev, odunluk, kümes ve samanlık kül oldu.Edinilen bilgiye göre, Bolu’nun Dörtdivan İlçesi Güükler Köyü’nde Kemal Başarır’ın evinin avlusunda dün gece saatlerinde henüz belirlenemeyen...

Bolu’da çıkan yangında 2 ev kül oldu

Bolu’nun Dörtdivan İlçesi’nde çıkan yangında 2 ahşap ev, odunluk, kümes ve samanlık kül oldu.

Edinilen bilgiye göre, Bolu’nun Dörtdivan İlçesi Güükler Köyü’nde Kemal Başarır’ın evinin avlusunda dün gece saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Evin avlusunda bulunan odun ve samanların yanmasıyla bir anda büyüyen yangın Selahattin Dağ isimli vatandaşın evine de sıçradı.

Yangını gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine Dörtdivan itfaiye ekipleri çağırıldı. Yangının kontrol altına alınamadığını gören ekipler il merkezinden ve çevre illerden yardım istedi. Gerede, Mengen, Yeniçağa ve Bolu Belediyesi İtfaiye ekipleri de olay yerinde çalışma yaparak yangın 2 saatin sonunda kontrol altına alınabildi.

Olayda herhangi bir can kaybı yaşanmazken, Kemal Başarır ve Selahattin Dağ’a ait 2 ahşap ev ile evlerin bitişiğinde olan samanlık, odunluk ve kümes kullanılamaz hale geldi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner35